Ahol a krónikák íródnak...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ahol a krónikák íródnak...

Egy középkori történet, tele élettel, ármánykodással, szerelemmel, gyűlölettel, és fantáziával!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Eloszlás
Jelenleg a fórumon...
6 északi
7 nyugati
7 keleti
7 déli
14 nő
14 férfi
... tag van.
Staff

Julianne

Roselle

Chatbox
Latest topics
» Budapesti Magángimnázium
Roselle North & Draconis Lawal EmptyTue Jul 02, 2013 12:40 am by Roselle North

» My life arts
Roselle North & Draconis Lawal EmptyTue Jun 11, 2013 1:33 am by Roselle North

» The Defiant Universe
Roselle North & Draconis Lawal EmptySat May 25, 2013 6:15 am by Roselle North

» Vámpír Akadémia
Roselle North & Draconis Lawal EmptyWed May 08, 2013 6:55 am by Genevieve West

» Soldier from Far Away Lands ~ Darion Ultheran
Roselle North & Draconis Lawal EmptySat May 04, 2013 6:26 pm by Darion Utlheran

» Darion Utlheran
Roselle North & Draconis Lawal EmptySat May 04, 2013 12:15 am by Julianne West

» Avengers RPG
Roselle North & Draconis Lawal EmptyTue Apr 30, 2013 2:28 am by Roselle North

» Fyron Akadémia
Roselle North & Draconis Lawal EmptyFri Apr 26, 2013 8:39 am by Gavereth Dra'tor

» Bitches Love Cake
Roselle North & Draconis Lawal EmptyThu Apr 18, 2013 7:53 am by Roselle North


 

 Roselle North & Draconis Lawal

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Julianne West
Admin
Julianne West


Hozzászólások száma : 112
Join date : 2012-10-17
Age : 29
Tartózkodási hely : Fairvale

Roselle North & Draconis Lawal Empty
PostSubject: Roselle North & Draconis Lawal   Roselle North & Draconis Lawal EmptySun Oct 21, 2012 6:31 am

Roselle North & Draconis Lawal 8031798614_476153eee8


Last edited by Julianne West on Wed Nov 21, 2012 2:39 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
https://chronica.rpg-board.net
Draconis Lawal

Draconis Lawal


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2012-11-18

Roselle North & Draconis Lawal Empty
PostSubject: Re: Roselle North & Draconis Lawal   Roselle North & Draconis Lawal EmptyMon Nov 19, 2012 9:43 am

Királyné

Az utóbbi időkben az életem, valóságos versenyfutás az idővel. Azzal, hogy megint megjelentek az orvvadászok az alsóbb falvakban, a hadsereg folyamatos gyakoroltatása, összekovácsolása és az újoncok kiképzése mellett, újabb feladatok nyomják a vállamat. A legfőbb jelen esetben az orvvadászok rajtakapása. Nem szeretném a Királynénkat semmiféle veszélynek kitenni, s ha kell, éjjel nappal lovon fogok ülni csak, hogy elkapjam az alattomos "jóembereket". Emlékszem, bő fél éve akadt, hogy az első áldozatom a csapatukból, túl feltűnően próbált vízszintesbe tenni, azóta pedig csak egyre inkább szaporodtak a hozzájuk fűzhető bűnözések, betörések és embergyilkosságok.
Hatalmas barna ménem nyakhoz feszített fejjel, kelletlenül prüszkölve lépked jobbra, balra, ahogy próbálom egyenesbe tartani. Szokták mondani, az állatok hamarabb megérzik a veszélyt, mint az ember. És bár jó reflexeim és "vadászösztöneim" vannak, még se érek fel egy állat megérzési szintjére. Kékjeim megállás nélkül fürkészik a bozótost és próbálják kiszúrni a nesztelenül mozgó alakot, több-kevesebb sikerrel. Sajnálom, de még nem jutottam el arra a szintre, hogy átláthassak a vaskos fatörzseken, vagy puszta szimatolást követően be tudjam mérni az áldozatom pontos helyét. Nem vagyok se állat, se más, csak egy egyszerű harcos... vagy mégse? Annál nyilván több vagyok, de ez most lényegtelen. Nem az én istenítésem céljából vagyok most itt, és veszem rá végre magam arra, hogy leszálljak a zajos, felbőszült paripáról.
Páncélzatom halk nyikorgással adja a környező állatok és az itt tartózkodó Lovagok, más-más emberek tudtára, hogy akcióba lendültem, s csak percek kérdése, máris kikergetek valakit a fák és aljnövényzetek sűrűjéből. Kékjeim vadul villannak, ahogy lejjebb hajolva kiszúrok magamnak egy sötét ruhadarabot, minek nyilván gazdája is van, ha már ilyen merev a tartása. Mintha legalábbis egy lábra lenne ráfeszülve. Hátrafordulva a Lovagtársaimhoz intek nekik, hogy két oldalról közeledjenek felé, ezzel legalább ha teljesen nem is, de valamilyen szinten eltudjuk zárni a menekülés útját előle. Egy kósza nyílvessző suhan el mellettem a kisebbik példányok egyike közül, mi nyilván méreggel átitatott valóságában illegeti magát, majd áll bele az egyik vaskos fába halk puffanással. Megszaporázva lépteimet vetem át magam egy kupac bokron, megindulva a vadász irányába, ki menet közben kettesével lövi ránk a nyilakat egészen addig, míg egy társam el nem találja a lábát a saját íjpuskájával.
Vadul vicsorítva vetem rá magam a férfire, ki egy-két nagyobb ütést követően látszólag eléggé nagy kábulatba esik ahhoz, hogy ne tudjon magától felállni.
- Rossz emberrel kezdtél ki barátom! - rángatom fel a földről, majd Sir Leon segítségével a lóig cipelem, mire jómagam pattanok fel, s egy kötél van a segítségemre ahhoz, hogy a férfit csuklójánál fogva húzhassam magam után. Kénytelen lesz jönni, különben az egész városon végigcibálom, mese nincs! Ha kell tudok én is agresszív lenni főleg akkor, ha egy számomra kedves személyt próbál meg eltenni az élők soraiból. Na ilyen játékot nem játszunk!
Hangos jajgatások és nyögések közepette érünk be a kastélyba, hol a belső udvaron megállapodva szállok ki a nyeregből és lépek oda a férfi mellé kardom hegyét úgy a nyakához érintve, ahogy azt hónapokkal ez előtt tettem társával, ki nem érte meg a holnapot. Vajon vele se lesz másként?
- Hívd ki a Királynét! - szólítom fel a sereg egy meghatározó alakját, egyik legjobb harcosomat, ki bólint, s már tova is áll.
Back to top Go down
 
Roselle North & Draconis Lawal
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Roselle North
» Grelir Dorme - The Lion from the North

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Ahol a krónikák íródnak... :: A játéktér :: Északi területek :: A kastély :: Belső kert-
Jump to: